Unser Jobangebot

Disponent junior/senior

Firma GEORGI Transporte je mezinárodní dopravní společnost s pobočkou v ČR a zázemím v Německu zabývající se hlavně náhradní leteckou přepravou. Byla vybudována jako rodinný podnik a dodnes si zachovala svůj charakter. Díky naší výkonnosti a flexibilitě se již mnoho let prokazujeme jako největší německý dopravce v náhradní letecké přepravě.
Do našeho neustále se rozšiřujícího týmu hledáme kolegy na pozici

Co Vás čeká

  • Práce ve směnném provozu (24/7)
  • Organizování a zajištění transportu, nakládek a vykládek dle plánu zakázek
  • Zajišťování komunikace mezi řidičem a firmou
  • Sledování veškerých odchylek, jejich evidence a okamžitá řešení
  • Zajištění včasného předání informací plánovači a zákazníkovi
  • Aktivní kontrola aktuální situace u jednotlivých aut a předávání informací v rámci organizace
  • Komunikace a zjišťování potřebných podkladů pro Back Office
  • Administrativní podpora obchodního odd. v Německu (POD/CMR, časy nakládek, vykládek atd.)
  • Sledování jednotlivých transportů, jejich návaznosti a efektivity
  • Vedení a zabezpečení veškeré potřebné administrativy pro jednotlivé přepravy
  • Příprava podkladů pro tvorbu reportů a statistik pro nadřízeného zaměstnance
Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na podobné pozici výhodou
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu / směnný provoz
  • uživatelská znalost PC – Word, Excel
  • znalost zákonu a vyhlášek týkajících se nákladní přepravy vítána
  • nutná znalost ČJ a AJ, NJ výhodou
  • zájem učit se novým věcem a čelit výzvám
  • schopnost rychle reagovat na měnící se podmínky
Nabízíme / benefity
  • pracoviště – letiště Praha, areál SkyPort
  • práce ve stabilní a stále se rozrůstající společnosti
  • dobré finanční ohodnocení, bonusy
  • odborné vedení při zapracování, adaptační plány
  • 13. mzda, měsíční bonusy
  • dovolená 22 dnů, navyšování dle odpracovaných let
  • pravidelné roční navyšování (inflace)
  • stravenkový paušál, mobilní telefon, možnost parkování v areálu zdarma
  • Multisport karta, Sodexo karta Flexi
  • třísměnný provoz
  • kolektiv přátelský kolegů nekorporátního charakteru
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • firemní akce

Pokud splňujete výše uvedené a máte chuť pracovat v moderní společnosti, tak neváhejte a volejte nebo pište:

GEORGI Transporte s.r.o.
Air Cargo - Skyport, Laglerove 1075/4
160 08 Praha

Kontakt:
HR: Bohumila Myroniuková +420 771 136 445
bohumila.myroniukova@georgi-transporte.cz