Nejmodernejší, spolehlivá a flexibilní technika.    

Náš vozový areál v Mörfelden-Waldorfu se nachází prímo u dálnice A5, méne než 15 minut od frankfurtského letište, hlavní dopravní tepny v Nemecku. Pres 400 moderních tahacu a velké množství návesu umožnuje flexibilní a velmi rychlou reakci na Vaši poptávku a Vaše požadavky.  

Díky vybavenosti jedním z nejmodernejších telematických systému jsme schopni velmi rychle reagovat na prání a výzvy zákazníku a sledovat prepravu v reálném case. Spolehlivost je pritom nejvyšší prioritou. 

     
Abychom zajistili kvalitu a pripravenost, jsou naše vozidla pravidelne kontrolována a udržována v naší vlastní dílne Truck Center Mörfelden. Vlastní mycí linka nám zabezpecuje cistotu a péci o celý vozový park.      

Cítíme odpovednost vuci našemu životnímu prostredí! 

Nastavujeme latku díky jedné z nejmodernejších flotil nákladních vozidel, která jsou prátelská k životnímu prostredí. 99% našeho vozového parku v soucasné dobe vyhovuje ekologicé EURO 6.  

Tímto se nadstandartne podílíme na snížení produkce škodlivých látek. Pravidelné kontroly, konformita s ekologickou certifikací ISO14001 dokazují náš silný vztah k životnímu prostredí.

Investice do tréninku ridicu, školení a nejmodernejší logistické systémy redukují prázdné jízdy za úcelem zvyšování produktivity a spolehlivosti naší flotily.