Nejmodernější, spolehlivá a flexibilní technika.    

Náš vozový areál v Mörfelden-Waldorfu se nachází přímo u dálnice A5, méně než 15 minut od frankfurtského letiště, hlavní dopravní tepny v Německu. Přes 300 moderních tahačů a velké množství návěsů umožňuje flexibilní a velmi rychlou reakci na Vaši poptávku a Vaše požadavky.   

Díky vybavenosti jedním z nejmodernějších telematických systémů jsme schopni velmi rychle reagovat na přání a výzvy zákazníků a sledovat přepravu v reálném čase. Spolehlivost je přitom nejvyšší prioritou.

     
Abychom zajistili kvalitu a připravenost, jsou naše vozidla pravidelně kontrolována a udržována v naší vlastní dílně Truck Center Mörfelden. Vlastní mycí linka nám zabezpečuje čistotu a péči o celý vozový park.        

Cítíme odpovědnost vůči našemu životnímu prostředí! 

Nastavujeme laťku díky jedné z nejmodernějších flotil nákladních vozidel, která jsou přátelská k životnímu prostředí. 99% našeho vozového parku v současné době vyhovuje ekologicé EURO 6.   

Tímto se nadstandartně podílíme na snížení produkce škodlivých látek. Pravidelné kontroly, konformita s ekologickou certifikací ISO14001 dokazují náš silný vztah k životnímu prostředí.

Investice do tréninků řidičů, školení a nejmodernější logistické systémy redukují prázdné jízdy za účelem zvyšování produktivity a spolehlivosti naší flotily.