NOVÁ GENERACE LOGISTIKY  

Jako jedna z predních spolecností v oblasti náhradní letecké prepravy v Evrope rešíme v GEORGI Transporte logistické úkoly našich zákazníku. Vzhledem k tomu, že se oblast logistiky neustále mení, poradíme si s požadavky zákazníku díky moderní technice a velmi dobre proškolenému personálu.
   
Krome naší hlavní cinnosti, jsme se od roku 2000 specializovali na prepravu vysoce citlivých zásilek v oblasti bezpecnostní, s vysokou pridanou hodnotou, léciv a  nebezpecného zboží. K naší nabídce služeb patrí také preprava motoru, nadmerných nákladu a doprovod a ochrana transportu. 
Vždy nejlepší rešení  
Vždy se snažíme najít nejlepší rešení pro naše zákazníky a ve velmi krátké dobe reagovat na prání a zadání, verni mottu „ Neznáme slovo nejde“. 
Vybudovaný rodinný podnik   
Firma GEORGI Transporte byla vybudována jako rodinný podnik a dodnes si zachovala svuj charakter. Od roku 1994 je spolecnost úspešne vedena Jürgenem Georgi, synem zakladatele firmy Siegfrieda Georgi. 
700 zamestnancu    
S 700 zamestnanci v rámci skupiny GEORGI Group, moderní flotilou s více než 400 vozidly a vlastním vozovým parkem v Mörfeldenu (Frankfurt nad Mohanem) pusobíme po celé Evrope.    
 • Naše filozofie

  Georgi Transporte

  Naše
  filozofie

Naše filozofie 

Jednání orientované na zákazníka stojí v popredí veškerého našeho snažení. Odborne kompetentní, svedomitý a partnerský prístup k našim zákazníkum patrí již od pocátku k samozrejmostem a silným stránkám naší spolecnosti. Jen spokojení zákazníci zajistí dlouhodobý podnikatelský úspech a tím naše pracovní místa.

Optimalizace a stálé zlepšování našich služeb jsou naší prioritou. Dukladne rozebíráme cílové predstavy našich zákazníku a nabízíme jim individuální služby, které jsou orientovány na jejich specifické potreby. Moderní vybavení, zodpovedné využívání našich zdroju a informovanost zamestnancu i partneru je naším príspevkem k ochrane životního prostredí a zdraví.
  

  

Motivace zamestnancu je predpokladem pro duveryhodnou a efektivní spolupráci v rámci našeho týmu. Proto máme zamestnance, kterí umejí více než jen plnit jim sverené úkoly. Každý jednotlivec je presvedcen o výhodách svého snažení a ví, že zastupuje a spoluvytvárí spolecnost.

Angažovanost a odhodlání umožnují našim zamestnancum rozpoznat problémy, samostatne se rozhodovat a pricházet s nápady a rešeními pro nejruznejší požadavky.

Týmová práce je motorem pro realizaci našich cílu. Jen takto je možné pozitivne reagovat na zmeny trhu a získat další spokojené zákazníky díky vysoké kvalite a modernímu vybavení. 

 Georgi Group

 SÍLA V KOOPERACI  

LTL a FTL transporty – spolecnost GEORGI Group zahrnuje ctyri firmy, které pokryjí veškerou náhradní prepravu leteckých zásilek. Jsme odborníci v našem oboru. Nabízíme perfektní rešení pro každý transport a využíváme pritom synergií naší podnikatelské skupiny:  

Jsem pro silné a udržitelné partnerství
Jürgen Georgi, majitel a generální reditel spolecnosti
GEORGI Transporte
    
 • Ruku v ruce s naším životním prostredím

  Životní prostredí

  Ruku v ruce s
  naším životním
  prostredím

Životní prostredí 

Jelikož žijeme v Evrope, je jedním z našich cílu co nejméne zatežovat životní prostredí. Sami po sobe požadujeme neustále snižovat emise a spotrebu pohonných hmot. Proto spolecnost GEORGI Transporte spoléhá na moderní flotilu nákladních vozu, která splnuje emisní normu EURO 6. Náš vlastní vozový areál s dílnou a STK kontrolou se stará o to, aby naše vozy splnovaly tyto vysoké nároky. 
   
Školení ridicu  
Krome toho pravidelne školíme naše ridice, abychom podporovali úsporný a ekologický zpusob jízdy. Dále jsou podporováni moderním telematickým systémem.

   
Investice do logistiky 
Nejen na silnicích se mužeme zasazovat o ochranu životního prostredí. Investicemi do stále se zlepšujícího systému logistiky a zamestnancu se snažíme znatelne redukovat pocet prázdných jízd.

   
Zlepšení bilance klimatu 
Za úcelem zlepšování stavu klimatu podporujeme technologie šetrné k životnímu prostredí a snažíme se o stálé zlepšování, které prospeje jak naším zákazníkum, tak i životnímu prostredí.   
 • Již 5 desetiletí jsme zde pro Vás

  Georgi Transporte

  Již 5 desetiletí
  jsme zde pro Vás

Certifikáty