Nejmodernější technika, spolehlivá, flexibilní.   

Náš vozový areál v Mörfelden-Waldorfu se rozkládá přímo u dálnice A5, vzdálený méně než 15 minut od frankfurtského letiště, hlavní křižovatky v Německu. Přes 300 moderních tahačů a velké množství návěsů umožňuje flexibilní a velmi rychlou reakci na Vaši poptávku a Vaše požadavky. 

Vybaveni jedním z nejmodernějších telematických systémů jsme schopni ve velmi krátké době reagovat na přání a výzvy zákazníků a sledovat přepravu v reálném čase. Spolehlivost je přitom pro nás nejdůležitější. 

   
Abychom zajistili kvalitu a připravenost, jsou naše vozidla v naší vlastní dílně Truck Center Mörfelden pravidelně udržována a kontrolována. Vlastní mycí linka zabezpečuje čistotu a péči o celý vozový park.    

Cítíme odpovědnost vůči našemu životnímu prostředí! 

Nastavujeme laťku díky jedné z nejmodernějších flotil nákladních vozidel, která jsou přátelská k životnímu prostředí. V současné době se skládá náš vozový park z 99% z vozidel s ekologickou normou EURO 6. 

Tímto nadprůměrně přispíváme k redukci škodlivin. Pravidelné kontroly, konformita s ekologickou certifikací ISO14001 dokazují náš skvělý vztah k životnímu prostředí.

Investice do tréninků jízd, školení, nejmodernější logistické systémy k zabránění jízd prázdných vozů učiní více než je třeba a tím stoupá produktivita a spolehlivost naší flotily.